Sledovat seriál Őrangyal online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Őrangyal
  Sledovat 1460 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Krimi, Thriller
Režie:
Lou Antonio
Hrají a postavy:
Simon Baker (Nick Fallin), Alan Rosenberg (Alvin Masterson), Erica Leerhsenová (Amanda Bowles), Charles Malik Whitfield (James Mooney), Raphael Sbarge (Jake Straka), Dabney Coleman (Burton Fallin)
Země:
USA
Rok výroby:
2001-2002
Popis:
Prosazení zákona za úplatu. Spravedlnost pro děti. Poručík Nick Fallin si jde svou vlastní cestou.

Ani to, že je synem prominentního právníka v Pittsburghu, Nicka Fallina nezachrání před tím důsledky střetu se zákonem. Kvůli drogám je odsouzen veřejně prospěšné práci a společně se sociální pracovnicí Laurií Soltovou u soudu zastupuje zneužívané, zanedbávané a problémové děti. Stává se z něho ochránce - advokát dětí ve Službě právní pomoci a jak řeší jeden případ za druhým, začíná konečně chápat, co znamená být dítětem, jemuž nepřály šťastné životní okolnosti. A také se musí rozhodnou, zda bude bude dál zastupovat obžalovanou mládež, nebo mocné a bohaté klienty. Nickovo svědomí se opět po dlouhé době probouzí...
Hodnocení:
74 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski