Sledovat seriál Przygody Merlina online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Przygody Merlina online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 111 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1161 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Przygody Merlina
  Sledovat Przygody Merlina online
Žánr:
Dobrodružný, Drama, Rodinný, Fantasy, Thriller
Režie:
Alice Troughton
Hrají a postavy:
John Hurt (drak), Nathaniel Parker (Agravaine), Bradley James (Arthur (David Štěpán)), Colin Morgan (Merlin), Richard Wilson (Gaius), Tom Hopper (Sir Percival)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2008-2012
Popis:
Nechť zůstane tajemství tajemstvím.

Seriál Merlin je další adaptací legendy o tomto známém anglickém čarodějovi. Mladý Merlin postupně objevuje a učí se ovládat svůj magický dar. Vydává se do Kamelotu, kde bezcitný tyran Uther Pendragon zakázal veškerá kouzla. Pod vedením Utherova moudrého lékaře Gaia, začne své magické schopnosti používat nejen k přežití, ale i k odhalení tajemství hradu Kamelotu. Stane se ochráncem dědice Utherovy koruny, nafoukaného prince Artuše. Seriál je plný magie a dobrodružství a přináší imaginativní a neotřelý pohled na tuto pradávnou legendu.
Hodnocení:
78 %
Sledujte na:
TV Puls TV Puls Archív a všechna videa pořadů televize TV Puls online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 111 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski