Sledovat seriál Priateľky online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Priateľky online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 102 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1153 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online komedie Priateľky na !
  Sledovat Priateľky online
Žánr:
komedie
Hrají a postavy:
Zuzana Tlučková, Marta Sládečková, Miro Noga, Mária Kráµovičová-Procházková, Pavol Topoµský, Štefan Kožka
Země:
Slovensko
Rok výroby:
2008
Popis:
Tento seriál nám otevírá cestu do rodin dvou přítelkyň - Denisy a Kamily. Tyto dvě ženy jsou výborné přítelkyně, i když jsou navzájem zcela odlišné. Denisa žije se svou vnučkou Vaneskou a Kamila se do bytu přistěhovala spolu se svou 80. letou babičkou. Kromě toho se do jejich srdcí stále snaží dostat všelijací nápadníci - od Denisina Pišty, který jí splní vše co jí vidí na očích, až po Mirečka od Kamily, který je vášnivý ornitolog. A jakoby to nestačilo, ještě se jim sem tam připletou do cesty jejich bývalí manželé- vizážista Viktor a tělocvikář Pavel.
Hodnocení:
30 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski