Seriál Přešlapy

Sledovat seriál
Přešlapy
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Přešlapy online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 136 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1303 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 199 Kč!

Informace o seriálu

Třináctidílný seriál Televize Prima sleduje životní kotrmelce tří párů ve věku okolo 30 let. Jsou vzájemně propojeni láskou a přátelstvím. Adam a Radka se teprve poznali a jejich vztah začíná. Petr a Jana mají po svatbě a snaží se o první dítě. David s Karolínou už dítě mají a uvažují o dalším. Jsou to vaši sousedé nebo kolegové z práce - mají zaměstnání, koníčky, chodí se bavit i sportovat. Seriál je o tom, co všichni prožíváme. O tom, co řešíme, nebo o tom co budeme dělat, až dorazíme domů. Může to být rozhodování mezi mateřstvím a kariérou, můžete mít pocit, že vám manžel doma nepomáhá, řešit partnerské neshody, sexuální problémy, rodinné finance, žárlivost, nevěru. Že byste šli raději na pivo než hlídat... Nebo naopak, že byste raději hlídali, ale nemáte koho. Stejně jako v životě se i v seriálu vážnější soukromé tragédie dají přežít jen díky humoru. Důležité je, že ty nejhorší rány osudu berou naši hrdinové s nadhledem, takže pak máte i vy pocit, že je všechno o něco jednodušší. Život po třicítce přece občas každému připomíná komedii plnou omylů.

Žánr: Komedie
Režie: Dan Wlodarczyk, Radim Špaček, Jaroslav Fuit, Katka Šulajová
Hrají a postavy: Filip Blažek (Adam Machovský), David Novotný (Petr Houdek), David Matásek (David Mares), Soňa Norisová (Karolína Maresová), Zuzana Norisová (Radka Bendová), Jitka Schneiderová (Jana Houdková)
Scénář: Richard Malatinský, Tereza Dusova
Země: Česká republika
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 61 %

Seznam epizod

Série 2:
(8) Svatba - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko