Sledovat seriál Právem odsouzeni online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Právem odsouzeni online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 100 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1151 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online drama, thriller Právem odsouzeni na Prima Krimi!
  Sledovat Právem odsouzeni online
Žánr:
drama, thriller
Režie:
Jan Eliasberg
Hrají a postavy:
Hayley Atwellová (Hayes Morrison), Eddie Cahill (Conner Wallace), Shawn Ashmore (Sam Spencer), Merrin Dungeyová (Maxine Bohen), Emily Kinney (Tess Larson), Manny Montana (Franklin 'Frankie' Cruz)
Země:
USA
Rok výroby:
2016-2017
Popis:
Dcera bývalého prezidenta Hayes Morrisonová byla zadržena policií za užívání kokainu. Její situace se rozhodne využít její starý známý, neworský návladní Conner Wallace, který chce na veřejnosti sbírat body ke zvolení starosty a zároveň získat podporu Hayesiny matky, která v současnosti kandiduje na senátorku. Wallace nabídne Hayes, aby vedla novou skupinu, jejímž úkolem je revidovat uzavřené soudní kauzy, u kterých odsouzení žádají o nové prověření jejich případu s tím, že jsou nevinní. Dalšími členy týmu jsou Wallaceův muž Sam Spencer, právnička Tess Larsonová, policistka Macine Bohenová a forenzní analytik Frankie Cruz.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
Prima Krimi Prima Krimi Archív a všechna videa pořadů televize Prima Krimi online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski