Seriál Pravda a spravedlnost

Sledovat seriál
Pravda a spravedlnost
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Pravda a spravedlnost online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 128 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1297 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 1 Kč!

Informace o seriálu

Pět mladých právníků a právniček Ben, Lina, Erin, Richard a Tatum nastoupí po ukončení práv do Úřadu veřejného žalobce, učí se pracovat s prokurátory Koruny a zvládat život pod tlakem. David a Janet jsou nuceni řešit závažný skandál, když je generální prokurátor obviněn z užívání drog a znásilnění dvou uklízeček. Janet předá Benovi důvěrný spis, ale Ben má na práci jiné věci a není jediný, kdo v kanceláři dělá něco co by dělat neměl. Ve chvíli, kdy spis unikne, rozpoutá se mediální bouře a všichni mladí právní zástupci jsou v podezření.

Žánr: Krimi, Drama, Thriller
Režie: Lynn Hegarty, Garth Maxwell, Jet Wilkinson, Grant Brown, Chris Noonan, Cherie Nowlan
Hrají a postavy: Todd Lasance (Ben McMahon 22 dílů, 2011), Hamish Michael (Richard Stirling 22 dílů, 2011), Ella Scott Lynch (Erin O'Shaughnessy 22 dílů, 2011), Andrea Demetriades (Lina Badir 22 dílů, 2011), Marta Dusseldorp (Janet King 22 dílů, 2011), Indiana Evans (Tatum Novak 22 dílů, 2011)
Scénář: Jane Allen, Tamara Asmar, Blake Ayshford, Justine Gilmer, Greg Haddrick, Chris Hawkshaw
Země: Austrálie
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 75 %

Seznam epizod

(21) Pravda a spravedlnost (21) - sledovat
(22) Pravda a spravedlnost (22) - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko