Sledovat seriál Poslední loď online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Poslední loď online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 98 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, science fiction, thriller, válečný Poslední loď na Prima Cool!
  Sledovat Poslední loď online
Žánr:
akční, drama, science fiction, thriller, válečný
Režie:
Brad Turner
Hrají a postavy:
Eric Dane (Chandler), Rhona Mitraová (Dr. Rachel Scott), Adam Baldwin (XO Mike Slattery), Charles Parnell (CMC Jeter), Sam Spruell (Quincy), Travis Van Winkle (Lt. Danny Green)
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Po čtyřměsíčním rádiovém klidu loď US Navy zjišťuje, že po celém světě vypukla nákaza a oni mají na palubě doktorku, která by měla vyvinout vakcínu. Nejsou však jediní, kdo nebyl zasažen děsivou epidemií, a protože již neexistují státy, jak je znali dříve, a ani vlády, na které by se mohli obrátit, musejí si sami zajistit veškeré zásoby a pokusit se vyrobit lék.
Hodnocení:
75 %
Sledujte na:
Prima Cool Prima Cool Archív a všechna videa pořadů televize Prima Cool online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski