Sledovat seriál Poslední loď online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Poslední loď online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1105 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online Akční, Drama, Science Fiction, Thriller, Válečný Poslední loď na !
  Sledovat Poslední loď online
Žánr:
Akční, Drama, Science Fiction, Thriller, Válečný
Režie:
Paul Holahan, Michael Katleman, Jack Bender, Tim Matheson, Nelson McCormick, Hank Steinberg
Hrají a postavy:
Travis Van Winkle (Danny Green), Jocko Sims (LT. Carlton Burk / ...), Eric Dane (Cpt. Tom Chandler), Michaela McManus (Lt. Jackie Makena), Rhona Mitraová (Dr. Rachel Scott), Adam Baldwin (XO Mike Slattery)
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Po čtyřměsíčním rádiovém klidu loď US Navy zjišťuje, že po celém světě vypukla nákaza a oni mají na palubě doktorku, která by měla vyvinout vakcínu. Nejsou však jediní, kdo nebyl zasažen děsivou epidemií, a protože již neexistují státy, jak je znali dříve, a ani vlády, na které by se mohli obrátit, musejí si sami zajistit veškeré zásoby a pokusit se vyrobit lék.
Hodnocení:
75 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski