Seriál Poslední loď

Sledovat seriál
Poslední loď
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Poslední loď online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 128 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1333 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 1 Kč!

Informace o seriálu

Po čtyřměsíčním rádiovém klidu loď US Navy zjišťuje, že po celém světě vypukla nákaza a oni mají na palubě doktorku, která by měla vyvinout vakcínu. Nejsou však jediní, kdo nebyl zasažen děsivou epidemií, a protože již neexistují státy, jak je znali dříve, a ani vlády, na které by se mohli obrátit, musejí si sami zajistit veškeré zásoby a pokusit se vyrobit lék.

Žánr: Akční, Drama, Science Fiction, Thriller, Válečný
Režie: Paul Holahan, Michael Katleman, Jack Bender, Tim Matheson, Nelson McCormick, Hank Steinberg
Hrají a postavy: Travis Van Winkle (Danny Green), Jocko Sims (LT. Carlton Burk / ...), Eric Dane (Cpt. Tom Chandler), Michaela McManus (Lt. Jackie Makena), Rhona Mitraová (Dr. Rachel Scott), Adam Baldwin (XO Mike Slattery)
Scénář: Jessica Butler, Onalee Hunter, Quinton Peeples, Josh Schaer, William Brinkley, Jill Blankenship
Země: USA
Rok výroby: 2017-2018
Hodnocení: 75 %

Seznam epizod

Série 5:
(7) My jsme krev - sledovat
(8) Čest - sledovat
(9) Odvaha - sledovat
(10) Oddanost - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko