Sledovat seriál Poslední loď online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Poslední loď online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1099 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online Akční, Drama, Science Fiction, Thriller, Válečný Poslední loď na Prima Cool!
  Sledovat Poslední loď online
Žánr:
Akční, Drama, Science Fiction, Thriller, Válečný
Režie:
Paul Holahan, Michael Katleman, Jack Bender, Tim Matheson, Nelson McCormick, Hank Steinberg
Hrají a postavy:
Travis Van Winkle (Danny Green), Jocko Sims (LT. Carlton Burk / ...), Eric Dane (Cpt. Tom Chandler), Michaela McManus (Lt. Jackie Makena), Rhona Mitraová (Dr. Rachel Scott), Adam Baldwin (XO Mike Slattery)
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Po čtyřměsíčním rádiovém klidu loď US Navy zjišťuje, že po celém světě vypukla nákaza a oni mají na palubě doktorku, která by měla vyvinout vakcínu. Nejsou však jediní, kdo nebyl zasažen děsivou epidemií, a protože již neexistují státy, jak je znali dříve, a ani vlády, na které by se mohli obrátit, musejí si sami zajistit veškeré zásoby a pokusit se vyrobit lék.
Hodnocení:
75 %
Sledujte na:
Prima Cool Prima Cool Archív a všechna videa pořadů televize Prima Cool online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski