Sledovat seriál Poslední loď online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Poslední loď
  Sledovat 1522 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Science Fiction, Thriller, Válečný
Režie:
Jonathan Mostow
Hrají a postavy:
Eric Dane (Chandler), Rhona Mitraová (Dr. Rachel Scott), Adam Baldwin (XO Mike Slattery), Charles Parnell (CMC Jeter), Sam Spruell (Quincy), Travis Van Winkle (Lt. Danny Green)
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Po čtyřměsíčním rádiovém klidu loď US Navy zjišťuje, že po celém světě vypukla nákaza a oni mají na palubě doktorku, která by měla vyvinout vakcínu. Nejsou však jediní, kdo nebyl zasažen děsivou epidemií, a protože již neexistují státy, jak je znali dříve, a ani vlády, na které by se mohli obrátit, musejí si sami zajistit veškeré zásoby a pokusit se vyrobit lék.
Hodnocení:
75 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski