Sledovat seriál Píseň pro Rudolfa online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Píseň pro Rudolfa online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1157 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online komedie, muzikály Píseň pro Rudolfa na ČT art!
  Sledovat Píseň pro Rudolfa online
Žánr:
komedie, muzikály
Režie:
Jaromír Vašta
Hrají a postavy:
Darek Vostřel (řezník Rudolf Vandas), Iva Janžurová (Šárka), Jiří Hrzán (čalounický učeň Vaněk), Lída Vostrčilová (Vandasova manželka), Stella Zázvorková (prodavačka v řeznictví), Marta Kubišová
Země:
Československo
Rok výroby:
1967
Popis:
Uzenář Rudolf žije ve svém stereotypu za pultem řeznictví. Jeho dcera Šárka, ctitelka hereckých a pěveckých hvězd té doby, má však bujnou fantazii a svého otce do nich dokáže vtáhnout a oživit tak jeho všední dny. Tyto fantazie pak v seriálu daly vzniknout řadě písní ve formátu, kterému se dnes říká videoklip. Reálný a vyfabulovaný příběh se vzájemně prolínají, což dodává seriálu komediální rozměr.
Hodnocení:
81 %
Sledujte na:
ČT art ČT art Archív a všechna videa pořadů televize ČT art online
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski