Sledovat seriál Pilíře země online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Pilíře země online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 98 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online drama, historický, romantický, thriller, válečný Pilíře země na Filmbox Plus!
  Sledovat Pilíře země online
Žánr:
drama, historický, romantický, thriller, válečný
Režie:
Sergio Mimica-Gezzan
Hrají a postavy:
Ian McShane (biskup Waleran Bigod), Rufus Sewell (Tom Stavitel), Matthew Macfadyen (převor Philip z Kingsbridge), Eddie Redmayne (Jack Jackson), Hayley Atwellová (Aliena, sestra Richarda), Sarah Parishová (Regan Hamleighov8)
Země:
Maďarsko
Rok výroby:
2010
Popis:
Válka, zhrzená láska a stavba velkolepé katedrály. Ještě nikdy jste nezažili středověk tak zblízka!

Anglie roku 1123. Tom Stavitel, povoláním kameník, sní o stavbě velkolepé katedrály. Spojence pro její realizaci nachází v ambiciozním převorovi Philipovi. Zatímco se Anglie po smrti krále Jindřicha I. utápí v občanské válce, začíná se v Kingsbridgi po letech příprav mohutně stavět. Zhmotnění jedné velké představy však bude trvat několik desetiletí plných intrik, vražd a válek. Bez síly lásky by však cíle nebylo nikdy dosaženo. To ona dává lidem křídla k uskutečnění snů malých i velkých. To ona pomáhá dobru zvítězit nad zlem. A právě o tomto vítězství je náš příběh.
Hodnocení:
81 %
Sledujte na:
Filmbox Plus Filmbox Plus Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Plus online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski