Sledovat seriál PC Rebelové online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Seriál PC Rebelové
  Sledovat 1545 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
Juan José Campanella, Karyn Kusama, Daisy Von Scherler Mayer, Jeff Freilich, Michael Morris, Phil Abraham
Hrají a postavy:
Lee Pace (Joe MacMillan 40 dílů, 2014-2017), Scoot McNairy (Gordon Clark / ... 40 dílů, 2014-2017), Mackenzie Davis (Cameron Howe / ... 40 dílů, 2014-2017), Kerry Bisheová (Donna Clark / ... 40 dílů, 2014-2017), Toby Huss (John Bosworth 40 dílů, 2014-2017), August Emerson (Malcolm Levitan 19 dílů, 2014-2016)
Scénář:
Christopher Cantwell, Christopher C. Rogers, Jamie Pachino, Zack Whedon, Jason Cahill, Mark Lafferty
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Joe MacMillan, který byl dříve zaměstnán u IBM, přesvědčí své nové nadřízené v podniku Cardiff Electric, aby vstoupili do zostřující se soutěže v oblasti vývoje osobních počítačů a použili k tomu nejdůležitější produkt jeho dřívějšího pracoviště. MacMillan ke svému velkolepému plánu najde i spolupracovníky: Gordon Clark je vynikající inženýr, kterému se dosud nepodařilo realizovat jeho revolučně nové myšlenky, což vytváří nepříjemné napětí ve vztahu s manželkou. Cameron Howe je rozmarný génius, který účastí na McMillanově ne zrovna poctivém projektu dává v sázku celou svou budoucnost. Je to příběh o vášni inovovat, o pocitu člověka, který stojí na prahu události, jež otřese světem, a chce bojovat za své cíle, ať už za ně bude muset platit jakoukoli cenu
Hodnocení:
83 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko