Sledovat seriál PC Rebelové online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu PC Rebelové online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1434 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál PC Rebelové
  Sledovat PC Rebelové online
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
Juan José Campanella, Karyn Kusama, Daisy Von Scherler Mayer, Jeff Freilich, Michael Morris, Phil Abraham
Hrají a postavy:
Lee Pace (Joe MacMillan 40 dílů, 2014-2017), Scoot McNairy (Gordon Clark / ... 40 dílů, 2014-2017), Mackenzie Davis (Cameron Howe / ... 40 dílů, 2014-2017), Kerry Bisheová (Donna Clark / ... 40 dílů, 2014-2017), Toby Huss (John Bosworth 40 dílů, 2014-2017), August Emerson (Malcolm Levitan 19 dílů, 2014-2016)
Scénář:
Christopher Cantwell, Christopher C. Rogers, Jamie Pachino, Zack Whedon, Jason Cahill, Mark Lafferty
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Joe MacMillan, který byl dříve zaměstnán u IBM, přesvědčí své nové nadřízené v podniku Cardiff Electric, aby vstoupili do zostřující se soutěže v oblasti vývoje osobních počítačů a použili k tomu nejdůležitější produkt jeho dřívějšího pracoviště. MacMillan ke svému velkolepému plánu najde i spolupracovníky: Gordon Clark je vynikající inženýr, kterému se dosud nepodařilo realizovat jeho revolučně nové myšlenky, což vytváří nepříjemné napětí ve vztahu s manželkou. Cameron Howe je rozmarný génius, který účastí na McMillanově ne zrovna poctivém projektu dává v sázku celou svou budoucnost. Je to příběh o vášni inovovat, o pocitu člověka, který stojí na prahu události, jež otřese světem, a chce bojovat za své cíle, ať už za ně bude muset platit jakoukoli cenu
Hodnocení:
83 %
Sledujte na:
Seznam.cz TV Seznam.cz TV Archív a všechna videa pořadů televize Seznam.cz TV online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko