Sledovat seriál
Panoptikum Města pražského
online

Seriál Panoptikum Města pražského
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Panoptikum Města pražského online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 144 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 2 508 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 199 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

Desetidílný seriál kriminálních příběhů spisovatele Jiřího Marka a režiséra Antonína Moskalyka, který volně navazuje na oblíbené Hříšné lidi Města pražského, se vrací na obrazovky. Opět se tedy budeme setkávat s pány detektivy ze "čtyřky", jen pana radu Vacátka nahradil nový policejní rada Korejs (Jiří Adamíra). Jeho muži, pánové Bouše a Brůžek (Josef Vinklář a Josef Bláha), budou s pomocí již penzionovaného detektiva Mrázka (František Filipovský) a snaživého policejního koncipisty dr. Součka (Ondřej Havelka) řešit kriminální případy, které přinesla doba hospodářské krize na přelomu dvacátých a třicátých let minulého století. Jakkoli to byla těžká doba, lidé hřešili stále. Neboť hřešit je tak sladké... S humorem a lidskou shovívavostí se podíváme na příběhy hříšných a nehříšných pražských občanů, nahlédneme s nimi do prostředí, která bychom v našem hlavním městě již těžko hledali, prožijeme situace, které se rovněž nemohou opakovat...

Žánr: Krimi
Hrají a postavy: Jiří Adamíra (Korejs police board), Josef Vinklář (detektiv Bouse), Josef Bláha (detektiv Bruzek), Ondřej Havelka (Dr.Soucek), Dalimil Klapka, Bedřich Prokoš (Police prefect)
Scénář: Jiří Marek
Rok výroby: 1986
Hodnocení: 80 %
Vysíláno na: ČT1

Seznam epizod

(5) Potkat Anděla - sledovat
vysíláno 7.10. (6) V tom starém domě - sledovat
vysíláno 14.10. (7) Hokynářská balada - sledovat
vysíláno 21.10. (8) Pan rada v Paříži - sledovat
vysíláno 4.11. (9) Příběh z dovolené - sledovat
vysíláno 11.11. (10) Laková krabička na čaj - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська