Sledovat seriál Pád online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Pád online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 114 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1323 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Pád
  Sledovat Pád online
Žánr:
Krimi, Drama, Thriller
Režie:
Jakob Verbruggen, Allan Cubitt
Hrají a postavy:
Gillian Andersonová (Stella Gibsonová), Jamie Dornan (Paul Spector), Sarah Beattieová (Olivia Spectorová), Bronagh Waugh (Sally-Ann Spector), John Lynch (Jim Burns), Juliet Crawfordová (Alison O'Brienová)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2014-2016
Popis:
V dramatickém seriálu ze Severního Irska se představí Gillian Andersonová v hlavní roli policejní komisařky Stelly Gibsonové, jež byla převelena z londýnské policie do Belfastu, aby zde pomohla dopadnout ďábelsky chytrého sériového vraha. Zatímco Gibsonová absolvuje cestu z Londýna, představí se nám samotný vrah Paul Spector. Drama se soustředí kolem policejního vyšetřování, které odkrývá příběhy rodin na straně obětí i vraha, jejichž životy zůstanou navždy poznamenány.
Hodnocení:
82 %
Sledujte na:
Prima Krimi Prima Krimi Archív a všechna videa pořadů televize Prima Krimi online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski