Sledovat seriál Ostrov pokladů online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Ostrov pokladů online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 96 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný Ostrov pokladů na !
  Sledovat Ostrov pokladů online
Žánr:
dobrodružný
Režie:
Hansjörg Thurn
Hrají a postavy:
François Göske (Jim Hawkins), Diane Siemons-Willemsová (Sheila O'Donnel), Tobias Moretti (Long John Silver), Christian Redl (Billy Bones), Aleksandar Jovanovic (doktor Livesey), Christian Tramitz (John Trelawney)
Země:
Německo
Rok výroby:
2007
Popis:
Na palubě Hispanioly vyplujme za bájným pirátským pokladem v dvoudílné adaptaci slavného příběhu.

Sedmnáctiletý Jim Hawkins pomáhá po otcově smrti matce vést malou krčmu na anglickém pobřeží. Jeho osud změní bouřlivý večer, kdy se ve dveřích objeví starý zjizvený námořník Bill Bones. Ubytuje se, a pak tráví dny bedlivým sledováním moře. Bohužel v jeho stopách o pár dnů později dorazí banda pirátů v čele se starým slepcem, a ti Bonese zamordují kvůli kousku papíru. Je na něm totiž mapa s cestou k legendárnímu pokladu kapitána Flinta, který hrozivý pirát ukryl na opuštěném ostrově. Mapu náhodou objeví Jim a také kvůli ní málem přijde o život. Podaří se mu však pirátům uniknout. Svěří se doktoru Liveseyovi a soudci Trelawneyovi, kteří zorganizují výpravu za pokladem. Na palubě lodi Hispaniola s nimi vyráží i Jim. Je nadšený vzrušujícím dobrodružstvím a fascinován autoritou lodního kuchaře Dlouhého Johna Silvera, který je pro něj ztělesněním zkušeného mořského vlka. Náhodou zjistí, že Silver je bývalý pirát stejně jako posádka, kterou pro Hispaniolu pomohl sehnat. Piráti pod jeho vedením chystají vzpouru s cílem získat Flintův poklad pro sebe. Je mezi nimi i sedmnáctiletá Sheila, která je převlečena za mladého plavčíka a také má na poklad zálusk. Její pohnutky jsou však velmi osobní, protože je dcerou kapitána Flinta a věří, že jen ona má na poklad právo. Jim náhodou její tajemství odhalí, ale protože ví, co by ji čekalo, kdyby piráti odhalili její totožnost, zachová její tajemství. Na oplátku chce, aby mu důvěřovala. Když se loď ocitne na dohled ostrova s pokladem, Jim sebere mapu a vyrazí, aby tam byl dřív než ostatní. Jenže záhy se ukáže, že ostrov není neobydlený.
Hodnocení:
46 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.