Sledovat seriál Ordinácia v ružovej záhrade online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Ordinácia v ružovej záhrade online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 114 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1301 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Ordinácia v ružovej záhrade
  Sledovat Ordinácia v ružovej záhrade online
Žánr:
Drama, Romantický, Thriller
Režie:
Marta Ferencova, Martin Kákoš, Stanislav Párnický
Hrají a postavy:
Michaela Cobejová, Vladimír Hajdu, Tomas Mastalir, Jozef Vajda, Maroš Kramár (MUDr. Daniel Fabián), Zuzana Kanóczová
Země:
Slovensko
Rok výroby:
2007
Popis:
"Na světě je málo míst, kde se rozhoduje o životě a smrti. Ženy je důvěrně znají, muži chodí po špičkách ". Seriál Ordinace v růžové zahradě odhaluje třináctou komnatu medicíny, přesněji gynekologicko - porodnické oddělení nemocnice nejmenovaného slovenská města a soukromou gynekologickou ambulanci. Tato prostředí spojuje nejen společné poslání, ale i kolegiální a přátelské vztahy hlavních hrdinů. Protagonisty nejsou pouze lékaři a zdravotní sestry, ale i jejich rodinní příslušníci, partneři, přátelé a hlavně pacientky. Protagonisté seriálu kladou důraz na psychologii postav v autentickém současném "životě". Seriál dává příležitost pro zajímavé herecké výkony a divák má po čase možnost poznat Slovenské herce, mediální známé tváře, které se z polohy moderátorů a bavičů vrátí opět k tomu, co tak dokonale ovládají na divadelních prknech.
Hodnocení:
45 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski