Sledovat seriál Ondes de choc online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Ondes de choc
  Sledovat 1394 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Krimi, Thriller
Režie:
Lionel Baier, Jean-Stéphane Bron, Ursula Meier, Frédéric Mermoud
Hrají a postavy:
Carlo Brandt (Franck Butler / ... 2 díly, 2018), Fanny Ardantová (Esther Fontanel 1 díl, 2018), Maxime Gorbatchevsky (Mathieu 1 díl, 2018), Ilies Kadri (Ryad 1 díl, 2018), Dominique Reymondová (Claude 1 díl, 2018), Kamel Labroudi (Tarik 1 díl, 2018)
Scénář:
Lionel Baier, Julien Bouissoux, Jean-Stéphane Bron, Antoine Jaccoud, Laurent Lariviere, Ursula Meier
Země:
Švýcarsko
Rok výroby:
2018
Popis:
Sedmnáctiletý Mathieu je jedinou přeživší obětí nechvalně proslulého sériového vraha. Zraněný a traumatizovaný chlapec se snaží získat oporu ve své rodině a vesnici. Navzdory všudypřítomné laskavosti a vstřícnosti ale nedokáže najít klid.
Hodnocení:
65 %
Sledujte na:
Cinemax Cinemax Archív a všechna videa pořadů televize Cinemax online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko