Sledovat seriál Nové trable staré Christine online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Nové trable staré Christine online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 97 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online komedie, sitcom Nové trable staré Christine na !
  Sledovat Nové trable staré Christine online
Žánr:
komedie, sitcom
Režie:
Andy Ackerman
Hrají a postavy:
Julia Louis-Dreyfusová (Christine 'starý Christine' Campbell), Clark Gregg (Richard Campbell), Hamish Linklater (Matthew Kimble), Trevor Gagnon (Ritchie Campbell), Emily Rutherfurdová (Christine 'New Christine' Hunter), Tricia O'Kelleyová (Marly Ehrhardt)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Christine se rozvedla se svým manželem Richardem, který neváhal a brzy si našel novou mladší Christine. "Stará" Christine se s tím, vzhledem ke své ztřeštěné povaze, nevyrovnává lehce. Situaci jí neulehčuje ani soužití se synem Ritchiem a bratrem Mattem.
Hodnocení:
71 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.