Sledovat seriál Noce i dnie online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Noce i dnie online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1451 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Noce i dnie
  Sledovat Noce i dnie online
Žánr:
Drama, Melodrama, Dobové
Režie:
Jerzy Antczak
Hrají a postavy:
Jadwiga Baranska (Niechcic Barbara), Jerzy Binczycki (Niechcic Bogumił), Barbara Ludwiżanka (Jadwiga Ostrzeńska, matka Barbary), Janina Traczykównaová (Ostrzeńska Michalina , żona Daniela), Jerzy Kamas (Ostrzeński Daniel, brat Barbary), Elżbieta Starostecka (Teresa Ostrzeńska-Kociełło, siostra Barbary)
Země:
Polsko
Rok výroby:
1977
Popis:
Telewizyjna adaptacja powieści Marii Dąbrowskiej o losach polskiej szlachty przełomu XIX i XX wieku. Główna bohaterka to Barbara Niechcic, która po przeżyciu zawodu miłosnego wychodzi za mąż za Bogumiła Niechcica i zamieszkuje na wsi w administrowanym przez niego majątku. Serial jest rozszerzeniem nominowanego do Oscara filmu z niezapomnianymi kreacjami Jadwigi Barańskiej i Jerzego Bińczyckiego.
Sledujte na:
TVP2 TVP2 Archív a všechna videa pořadů televize TVP2 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko