Sledovat seriál Neuvěřitelné příběhy online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Neuvěřitelné příběhy online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1051 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, horor, mysteriózní, sci-fi, thriller, fantasy Neuvěřitelné příběhy na Nova Action!
  Sledovat Neuvěřitelné příběhy online
Žánr:
dobrodružný, horor, mysteriózní, sci-fi, thriller, fantasy
Režie:
Thomas Carter
Hrají a postavy:
Joe Seneca (Ben Dumfy), Lane Smith (Dr. Caruso), Louis Giambalvo (Dr. Templeton), Kathleen Lloydová (Samantha), Joe Regalbuto (Merle), Natalie Gregoryová (Dorothy)
Země:
USA
Rok výroby:
1985-1987
Popis:
V mimořádných světech, úžasné příběhy.

Věci "mezi nebem a zemí" je těžké pochopit. A zcela nemožné je racionálně vysvětlit. V seriálu je trochu duchařiny, spousta napětí i humoru, ale hlavně notná dávka hravé fantazie Stevena Spielberga, který uvádí příběhy odehrávající se někde "mezi nebem a zemí". Spielberg, který se na tomto seriálu podílel jako producent i jako režisér, získal pro tento projekt plejádu předních hollwoodských celebrit. Přesvědčí nás o tom, že se i v našem docela všedním světě mohou odehrávat příběhy, nad kterými zůstává obyčejný lidský rozum v bezradných rozpacích.
Hodnocení:
74 %
Sledujte na:
Nova Action Nova Action Archív a všechna videa pořadů televize Nova Action online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski