Sledovat seriál Neuvěřitelné příběhy online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Neuvěřitelné příběhy online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 100 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, horor, mysteriózní, science fiction, thriller, fantasy Neuvěřitelné příběhy na Nova Cinema!
  Sledovat Neuvěřitelné příběhy online
Žánr:
dobrodružný, horor, mysteriózní, science fiction, thriller, fantasy
Režie:
Brad Bird
Hrají a postavy:
Jack Angel, Brooke Ashleyová (Buffy Binford), Brad Bird, Marshall Efron (zloděj), Stan Freberg (Skip Binford), Mercedes McCambridgeová (Miss Lestrange)
Země:
USA
Rok výroby:
1987
Popis:
V mimořádných světech, úžasné příběhy.

Věci "mezi nebem a zemí" je těžké pochopit. A zcela nemožné je racionálně vysvětlit. V seriálu je trochu duchařiny, spousta napětí i humoru, ale hlavně notná dávka hravé fantazie Stevena Spielberga, který uvádí příběhy odehrávající se někde "mezi nebem a zemí". Spielberg, který se na tomto seriálu podílel jako producent i jako režisér, získal pro tento projekt plejádu předních hollwoodských celebrit. Přesvědčí nás o tom, že se i v našem docela všedním světě mohou odehrávat příběhy, nad kterými zůstává obyčejný lidský rozum v bezradných rozpacích.
Hodnocení:
74 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski