Sledovat seriál Neuvěřitelné příběhy online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Neuvěřitelné příběhy online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 110 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1258 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Neuvěřitelné příběhy
  Sledovat Neuvěřitelné příběhy online
Žánr:
Dobrodružný, Horor, Mysteriózní, Science Fiction, Thriller, Fantasy
Režie:
Tobe Hooper
Hrají a postavy:
Libby Aubrey (Beauty #1), Jack Carter (John Bluthener), Gabe Cohen (Mendelheim), Norman Friedman (muž), James Karen (Richard Whelan), Robert Kim (obchodník)
Země:
USA
Rok výroby:
1986-1987
Popis:
V mimořádných světech, úžasné příběhy.

Věci "mezi nebem a zemí" je těžké pochopit. A zcela nemožné je racionálně vysvětlit. V seriálu je trochu duchařiny, spousta napětí i humoru, ale hlavně notná dávka hravé fantazie Stevena Spielberga, který uvádí příběhy odehrávající se někde "mezi nebem a zemí". Spielberg, který se na tomto seriálu podílel jako producent i jako režisér, získal pro tento projekt plejádu předních hollwoodských celebrit. Přesvědčí nás o tom, že se i v našem docela všedním světě mohou odehrávat příběhy, nad kterými zůstává obyčejný lidský rozum v bezradných rozpacích.
Hodnocení:
74 %
Sledujte na:
Nova Action Nova Action Archív a všechna videa pořadů televize Nova Action online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski