Sledovat seriál Naše farma v Irsku: Záhada online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Naše farma v Irsku: Záhada
  Sledovat 1463 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Romantický
Režie:
Hans-Jürgen Tögel
Hrají a postavy:
Daniel Morgenroth (Dr. Martin Winter), Eva Habermannová (Erin Winter geb. O'Toole), Lea Fassbender (Marie Winter), Noemi Slawinski (Paula Winter), Kathi Leitnerová (Anne O'Mally), Klaus Wildbolz (Peter O'Mally)
Země:
Německo
Rok výroby:
2010
Popis:
Malá vesnička Ballymore, ležící na jihu irského pobřeží, v níž Dr.Winter převzal praxi venkovského lékaře, má však pro Martina Wintera kromě mnoha paličatých obyvatel vesnice i jiné zvláštní kouzlo: žije zde mladá chovatelka ovcí Erin O'Toolová, do které se Martin po dlouhých letech smutku po své ženě zamiloval.
Hodnocení:
60 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko