Sledovat seriál
Náměstíčko
online

Seriál Náměstíčko
Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Náměstíčko online nebo jich sledujte několik za sebou! Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 131 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1 272 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 199 Kč na měsíc!

Informace o seriálu

V seriálu jde o sérii povídek s komediálními i dramatickými zápletkami, které jsou jemnou drobnokresbou postaviček malého města a zároveň poutavou mozaikou osudů, propojenou prostředím jednoho náměstí a zejména svéráznou dvojící trafikantky a bývalého kontrolora. Příběhy o docela všedních i nevšedních radostech a starostech několika pozoruhodných obyvatel malého městečka nepostrádají humor, lehkost a nadhled, ale ani kritické aspekty našeho současného života.

Žánr: Thriller, Drama, Komedie
Režie: Jaroslav Hanuš
Hrají a postavy: Josef Vinklář (Lopusný), Ljuba Skořepová (Plecitá), Vlasta Žehrová (Madame Paris), Veronika Freimanová (Dr. Ema Fialová), Oldřich Navrátil (Milous Loucný), Ilona Svobodová (Lucie Veselá)
Scénář: Jan Míka
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 58 %
Vysíláno na: ČT1 SM ČT1

Seznam epizod

(4) Banální diagnóza - sledovat
(5) Máti - sledovat
(6) Bič - sledovat
(7) Poklad - sledovat
(8) Vánoční dárky - sledovat
(9) O rybáři a rybce - sledovat
(10) Stěhování - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko