Sledovat seriál Na wariackich papierach online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Na wariackich papierach online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1431 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Na wariackich papierach
  Sledovat Na wariackich papierach online
Žánr:
Drama, Komedie, Mysteriózní, Romantický, Thriller
Režie:
Christopher T. Welch
Hrají a postavy:
Bruce Willis (David Addison Jr.), Curtis Armstrong (Herbert Quentin Viola), Cybill Shepherdová (Madelyn 'Maddie' Hayes), Val Avery (Mr. Viola), Allyce Beasleyová (Agnes DiPesto), Eddie Mekka (Guido Viola)
Země:
USA
Rok výroby:
1985
Popis:
Modelka Maddie Hayesová po návratu z cest zjistí, že ji okradl její finanční poradce a utekl do jižní Ameriky s jejími penězi. Jediné, co jí nechal, je dům a detektivní kancelář City Angels (později Blue Moon). Aby získala nějaké peníze, chce agenturu prodat - ale to by v kanceláři nesměl (jako jediný detektiv) sedět David Addison - fracek a věčný ironický šprýmař. Přesvědčí Maddie, aby to nevzdávala a naopak šla do firmy pracovat jako šéfka. Spolu s Davidem tak vytvoří nebezpečné duo, které usvědčí každého kriminálníka, pomůže najít zmizelé osoby, vyřeší lidem i jejich osobní problémy - a ve všem tom kočkování mezitím oba zjistí, že si jsou vzájemně bližší více než jen jako kolegové...
Hodnocení:
76 %
Sledujte na:
TV Puls TV Puls Archív a všechna videa pořadů televize TV Puls online

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko