Sledovat seriál Mystérium sexu online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Mystérium sexu online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 96 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický, thriller Mystérium sexu na !
  Sledovat Mystérium sexu online
Žánr:
drama, romantický, thriller
Režie:
Michael Apted
Hrají a postavy:
Michael Sheen (Dr. William Masters), Lizzy Caplanová (Virginia Johnson), Caitlin Fitzgeraldová (Libby Masters), Annaleigh Ashford (Betty DiMello), Beau Bridges (Barton Scully), Betty Gilpin (Nancy)
Země:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Píše se rok 1956. Známý lékař a schopný odborník William Masters jako první vědecky zkoumá lidskou sexualitu. Zajímá se o to, co se s lidským tělem děje během pohlavního styku, jaké biologické procesy v něm probíhají a jaký to má vliv na život člověka. Osud mu jednoho dne přivede do cesty bývalou zpěvačku z nočního klubu Virginii Johnsonovou. Virginia se stane Williamovou asistentkou ve výzkumných aktivitách, ale později se poznají i v osobní rovině.
Hodnocení:
80 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.