Sledovat seriál Muži z Blekingegade online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Muži z Blekingegade
  Sledovat 1434 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Krimi
Režie:
Jacob Thuesen
Hrají a postavy:
Ulrich Thomsen (Jørn Moos), Thure Lindhardt (Bo Weimann), Nikolaj Coster-Waldau (Jan Weimann), David Dencik (Niels Jørgensen), Jakob Ulrik Lohmann (Torkild Lauesen), Johan Philip Asbak (Carsten Nielsen)
Země:
Dánsko
Rok výroby:
2009-2010
Popis:
Film The Left Wing Gang vypráví o gangu notorických kriminálníků a policistovi, který se ve snaze je chytit dostane sám na mizinu. Gang tvořili radikální levicoví aktivisté. V roce 1989 bylo sedm z nich obviněno z účasti na sérii nejprofesionálněji provedených loupeží v dánské historii. Ukradené miliony byly převedeny na účet teroristické organizace PFLP s cílem podporovat anti-izraelské Palestince. Údajný vůdce gangu Jan Weimann svůj dvojí život nikdy neodhalil své ženě ani přátelům a vrchní policejní vyšetřovatel Jřrn Moos vsadil na vyřešení případu a dopadení gangu celou svojí kariéru.
Hodnocení:
61 %
Sledujte na:
Filmbox Premium Filmbox Premium Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Premium online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko