Seriál Muži z Blekingegade

Sledovat seriál
Muži z Blekingegade
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Film The Left Wing Gang vypráví o gangu notorických kriminálníků a policistovi, který se ve snaze je chytit dostane sám na mizinu. Gang tvořili radikální levicoví aktivisté. V roce 1989 bylo sedm z nich obviněno z účasti na sérii nejprofesionálněji provedených loupeží v dánské historii. Ukradené miliony byly převedeny na účet teroristické organizace PFLP s cílem podporovat anti-izraelské Palestince. Údajný vůdce gangu Jan Weimann svůj dvojí život nikdy neodhalil své ženě ani přátelům a vrchní policejní vyšetřovatel Jřrn Moos vsadil na vyřešení případu a dopadení gangu celou svojí kariéru.

Žánr: Krimi
Režie: Jacob Thuesen
Hrají a postavy: Ulrich Thomsen (Jørn Moos), Thure Lindhardt (Bo Weimann), Nikolaj Coster-Waldau (Jan Weimann), David Dencik (Niels Jørgensen), Jakob Ulrik Lohmann (Torkild Lauesen), Johan Philip Asbak (Carsten Nielsen)
Scénář: Jørn Moos, Anders-Peter Mathiasen, Lars Kjeldgård, Jeppe Facius
Země: Dánsko
Rok výroby: 2009-2010
Hodnocení: 61 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko