Sledovat seriál Musíš mi veriť online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Musíš mi veriť
  Sledovat 1331 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
Gianni Lepre
Hrají a postavy:
Virna Lisiová (Elena Donati 4 díly, 2008), Manuela Abrugia (Marenka 4 díly, 2008), Giulia Bellu (Alma 4 díly, 2008), Massimiliano Benvenuto (Siro Ragusa 4 díly, 2008), Giorgio Colangeli (Nico Berti 4 díly, 2008), Martina Colombariová (Sofia 4 díly, 2008)
Země:
Itálie
Rok výroby:
2008
Popis:
Elena Donati je bývalá prokurátorka, která odešla do penze po úspěšné kariéře. Je však nucená vrátit se ke své profesi - aby zbavila svou dceru strašného obvinění: zanedbání dítěte, které téměř přišlo o život. Elena už několik let nekomunikuje se svou dcerou, ale snaha zbavit se nehorázného obvinění je opět spojí v jejich úsilí dopátrat se pravdy. To nejdůležitější, co zjistí, je skutečnost, že se na sebe mohou opět spolehnout.
Hodnocení:
70 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski