Sledovat seriál Musíš mi veriť online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Musíš mi veriť online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 114 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1316 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Musíš mi veriť
  Sledovat Musíš mi veriť online
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
Gianni Lepre
Hrají a postavy:
Virna Lisiová (Elena Donati 4 díly, 2008), Manuela Abrugia (Marenka 4 díly, 2008), Giulia Bellu (Alma 4 díly, 2008), Massimiliano Benvenuto (Siro Ragusa 4 díly, 2008), Giorgio Colangeli (Nico Berti 4 díly, 2008), Martina Colombariová (Sofia 4 díly, 2008)
Země:
Itálie
Rok výroby:
2008
Popis:
Elena Donati je bývalá prokurátorka, která odešla do penze po úspěšné kariéře. Je však nucená vrátit se ke své profesi - aby zbavila svou dceru strašného obvinění: zanedbání dítěte, které téměř přišlo o život. Elena už několik let nekomunikuje se svou dcerou, ale snaha zbavit se nehorázného obvinění je opět spojí v jejich úsilí dopátrat se pravdy. To nejdůležitější, co zjistí, je skutečnost, že se na sebe mohou opět spolehnout.
Hodnocení:
70 %
Sledujte na:
STV1 STV1 Archív a všechna videa pořadů televize STV1 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski