Sledovat seriál
Mrtvý bod
online

Seriál Mrtvý bod
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Na Time Square se zničehonic objeví nahá mladá žena, neví kdo je a ani odkud přichází. Jedinými indiciemi jsou tetování na jejím těle. Agent FBI Kurt Weller, ten jehož jméno má neznámá kráska vytetované od lopatky k lopatce, předpokládá, že další tetování z těla této ženy jsou vodítka k dalším zločinům, které je zapotřebí vyřešit. S každým vyřešeným případem se agenti dostávají blíž k identitě záhadné mladé ženy.

Žánr: Akční, Krimi, Drama, Mysteriózní, Thriller
Hrají a postavy: Sullivan Stapleton (Kurt Weller), Jaimie Alexanderová (Jane Doe), Rob Brown (Edgar Reed), Audrey Esparza (Tasha Zapata), Ashley Johnsonová (Patterson), Ukweli Roach (Dr. Borden)
Země: USA
Rok výroby: 2015-2020
Hodnocení: 74 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko