Sledovat seriál Mrtvý bod online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Mrtvý bod online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 95 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi, záhady, thriller Mrtvý bod na Nova Action!
  Sledovat Mrtvý bod online
Žánr:
drama, krimi, záhady, thriller
Režie:
Jeff T. Thomas, David McWhirter, Rob Hardy, Karen Gaviola, Marcos Siega, Steve Shill
Hrají a postavy:
Sullivan Stapleton (Kurt Weller), Jaimie Alexanderová (Jane Doe), Rob Brown (Edgar Reed), Audrey Esparza (Tasha Zapata), Ashley Johnsonová (Patterson), Ukweli Roach (Dr. Borden)
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Na Time Square se zničehonic objeví nahá mladá žena, neví kdo je a ani odkud přichází. Jedinými indiciemi jsou tetování na jejím těle. Agent FBI Kurt Weller, ten jehož jméno má neznámá kráska vytetované od lopatky k lopatce, předpokládá, že další tetování z těla této ženy jsou vodítka k dalším zločinům, které je zapotřebí vyřešit. S každým vyřešeným případem se agenti dostávají blíž k identitě záhadné mladé ženy.
Hodnocení:
75 %
Sledujte na:
Nova Action

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.