Sledovat seriál Mr. and Mrs. Murder online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Mr. and Mrs. Murder online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 500 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
  Sledovat Mr. and Mrs. Murder online
Žánr:
komedie, záhady
Režie:
Abe Forsythe
Hrají:
Shaun Micallef (Charlie Buchanan), Kat Stewart (Nicola Buchanan), Jonny Pasvolsky (Peter Vinetti), Lucy Honigman (Jess Chalmers), Ewen Leslie (Hugo), Alexander England (Doyle)
Země:
Austrálie
Rok výroby:
2013
Popis:
Charlie a Nicola Buchananovi uklízejí místa činu. A jak provádějí svou práci, sbírají důkazy a stopy, které mohla policie přehlédnout. Čas od času se nechají unést řešením záhad, na které policie ne a ne přijít. Když je národní hrdina Marty O'Connor nalezen zavražděný ve svém hotelovém pokoji a nad jeho tělem stojí nožem mávající zaměstnanec pokojové služby, automaticky se usoudí, že je vrahem. Ale jak se Nicola a Charlie začnou zločinem více zabývat, objeví, že tento hotel ukrývá právě tolik záhad, jako má pater.
Hodnocení:
71 %
Sledujte na:
Filmbox

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.