Sledovat seriál Monk online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Monk online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1331 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Monk
  Sledovat Monk online
Žánr:
Drama, Komedie, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Rob Thompson, Tawnia McKiernan, Paris Barclay, Stephen Surjik, David Grossman, Ron Underwood
Hrají a postavy:
Tony Shalhoub (Adrian Monk), Jason Gray-Stanford (Lt. Randall Disher), Ted Levine (kapitán Leland Stottlemeyer), Traylor Howardová (Natalie Teeger), Stanley Kamel (Dr. Charles Kroger), Bitty Schramová (Sharona Fleming)
Země:
USA
Rok výroby:
2002
Popis:
Jeho instinkt je neomylný a jeho kombinatorické a paměťové schopnosti jsou fenomenální. V dedukování, pátrání a pozorování je přímo geniální... detektiv Adrian Monk.

Nesnáší nepořádek, nesnáší špínu, trpí fobiemi a působí spíš jako blázen. Ale bývalému policejnímu detektivovi Adrianu Monkovi zůstala schopnost brilantní dedukce a logiky, s jejichž pomocí vyřeší každý zapeklitý případ.
Hodnocení:
80 %
Sledujte na:
ZDF ZDF Archív a všechna videa pořadů televize ZDF online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski