Sledovat seriál Moje rodina online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Moje rodina online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1071 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online Komedie, Sitcom Moje rodina na Prima Comedy Central!
  Sledovat Moje rodina online
Žánr:
Komedie, Sitcom
Hrají a postavy:
Robert Lindsay (Ben Harper), Zoë Wanamakerová (Susan Harper), Daniela Denby-Ashe (Janey Harper), Gabriel Thomson (Michael Harper), Rhodri Meilir (Alfie Butts), Hanne Steen (Gwyneth)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2000-2011
Popis:
Táta, máma a tři děti... Že jste to už někdy viděli? Podobnost čistě náhodná!

Britská situační komedie o rodině Harperů. Otec Ben je zubař, který by rád své děti vystěhoval z domu co nejdříve, protože jediné po čem touží je ticho a klid. Jeho nejstarší syn Nick je úplný idiot, který se nedokáže udržet ani v jedné práci. Dcera Janey je dost mělká a nepříliš vybíravá ohledně chlapců, zatímco syn Michael je příliš moudřý a necítí potřebu komunikovat se svým otcem. Jeho zvědavá manželka Susan rozhoduje o všem v domácnosti. Později se v sérii objeví i Benův nový asistent, trošku šlehnutý a naivní Roger.
Hodnocení:
76 %
Sledujte na:
Prima Comedy Central Prima Comedy Central Archív a všechna videa pořadů televize Prima Comedy Central online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski