Sledovat seriál Mladí mušketýři online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Mladí mušketýři online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1071 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online Akční, Dobrodružný, Drama, Komedie, Romantický, Thriller Mladí mušketýři na Filmbox, Filmbox Premium!
  Sledovat Mladí mušketýři online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Drama, Komedie, Romantický, Thriller
Režie:
Ron Oliver, Farhad Mann, Terry Ingram, Richard Martin, George Erschbamer
Hrají a postavy:
Tobias Mehler (D'Artagnan), Mark Hildreth (Siroc), Zak Santiago (Ramon Montalvo Francisco de la Cruz), Robert Sheehan (král Ludvík XIV), Bruce Boxleitner (Captain Duval / ...), Michael Ironside (Cardinal Mazarin)
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Nová generace drzých, mladých mušketýrů.

Nová generace neodolatelných mladých bojovníků se v těchto romantických, akcí a humorem nabitých dobrodružstvích vypořádává s utajovanou ďábelskou společností. Hrdinové jsou členy Akademie mušketýrů, která byla v 17. století ekvivalentem vojenské akademie. Mladí mušketýři přinášejí nový pohled na klasický příběh čtyř Mušketýrů Alexandera Duma: jeden je okouzlujícím, po zábavě prahnoucím synem slavného mušketýra D´Artagnana; další je krásnou, štíhlou mladou ženou v přestrojení; třetí je geniálním vynálezcem a poslední je básníkem a bojovníkem. V kombinaci s magií, démony, fantastickými vynálezy a intrikami naši mladí hrdinové žijí, milují a bojují za lepší svět.
Hodnocení:
59 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online
Filmbox Premium Filmbox Premium Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Premium online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski