Seriál Mladí mušketýři

Sledovat seriál
Mladí mušketýři
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Nová generace drzých, mladých mušketýrů.
Nová generace neodolatelných mladých bojovníků se v těchto romantických, akcí a humorem nabitých dobrodružstvích vypořádává s utajovanou ďábelskou společností. Hrdinové jsou členy Akademie mušketýrů, která byla v 17. století ekvivalentem vojenské akademie. Mladí mušketýři přinášejí nový pohled na klasický příběh čtyř Mušketýrů Alexandera Duma: jeden je okouzlujícím, po zábavě prahnoucím synem slavného mušketýra D´Artagnana; další je krásnou, štíhlou mladou ženou v přestrojení; třetí je geniálním vynálezcem a poslední je básníkem a bojovníkem. V kombinaci s magií, démony, fantastickými vynálezy a intrikami naši mladí hrdinové žijí, milují a bojují za lepší svět.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Drama, Komedie, Romantický, Thriller
Režie: Ron Oliver, Farhad Mann, Terry Ingram, Richard Martin, George Erschbamer
Hrají a postavy: Tobias Mehler (D'Artagnan), Mark Hildreth (Siroc), Zak Santiago (Ramon Montalvo Francisco de la Cruz), Robert Sheehan (král Ludvík XIV), Bruce Boxleitner (Captain Duval / ...), Michael Ironside (Cardinal Mazarin)
Scénář: André Jacquemetton, Maria Jacquemetton, Matthew Newman, Russ Cochrane, Rick Drew, Dan Angel
Země: USA
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 61 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko