Sledovat seriál Mladí mušketýři online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Mladí mušketýři online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1448 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Mladí mušketýři
  Sledovat Mladí mušketýři online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Drama, Komedie, Romantický, Thriller
Režie:
Ron Oliver, Farhad Mann, Terry Ingram, Richard Martin, George Erschbamer
Hrají a postavy:
Tobias Mehler (D'Artagnan), Mark Hildreth (Siroc), Zak Santiago (Ramon Montalvo Francisco de la Cruz), Robert Sheehan (král Ludvík XIV), Bruce Boxleitner (Captain Duval / ...), Michael Ironside (Cardinal Mazarin)
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Nová generace drzých, mladých mušketýrů.

Nová generace neodolatelných mladých bojovníků se v těchto romantických, akcí a humorem nabitých dobrodružstvích vypořádává s utajovanou ďábelskou společností. Hrdinové jsou členy Akademie mušketýrů, která byla v 17. století ekvivalentem vojenské akademie. Mladí mušketýři přinášejí nový pohled na klasický příběh čtyř Mušketýrů Alexandera Duma: jeden je okouzlujícím, po zábavě prahnoucím synem slavného mušketýra D´Artagnana; další je krásnou, štíhlou mladou ženou v přestrojení; třetí je geniálním vynálezcem a poslední je básníkem a bojovníkem. V kombinaci s magií, démony, fantastickými vynálezy a intrikami naši mladí hrdinové žijí, milují a bojují za lepší svět.
Hodnocení:
59 %
Sledujte na:
Filmbox Premium Filmbox Premium Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Premium online
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski