Sledovat seriál Mistr iluze online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Mistr iluze online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 98 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online krimi, drama, záhady, thriller Mistr iluze na Nova Cinema!
  Sledovat Mistr iluze online
Žánr:
krimi, drama, záhady, thriller
Režie:
Carol Banker, Dermott Downs, Alexandra La Roche, Rob Seidenglanz, Kevin Tancharoen, Silver Treeová
Hrají a postavy:
Jack Cutmore-Scott (Cameron Black / ... 13 episodes, 2018), Ilfenesh Hadera (Kay Daniels 13 episodes, 2018), Lenora Crichlowová (Dina Clark 13 episodes, 2018), Justin Chon (Jordan Kwon 13 episodes, 2018), Laila Robinsová (FBI Agent Deakins 13 episodes, 2018), Amaury Nolasco (FBI Agent Mike Alvarez 13 episodes, 2018)
Země:
USA
Rok výroby:
2018
Popis:
Cameron Black působí jako velmi úspěšný kouzelník. Když je však zatčen pro vraždu, vyjde najevo, že má ve skutečnosti dvojče, s pomocí kterého kouzelnické triky provozuje. Za vraždu je nakonec zatčen a uvězněn bratr Jonathan a Cameronovi nezbývá než nabídnout své služby FBI, pokud chce bratra dostat z vězení ven.
Hodnocení:
75 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski