Seriál Místo v životě

Sledovat seriál
Místo v životě
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Místo v životě online nebo sledujte rovnou celou sérii! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1564 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Každý z nás hledá své místo. Místo naplněné harmonií, štěstím a spokojeností. Své místo v životě.
Martinu Lukešovou (Barbora Siedlová) a jejího přítele Jana Kadlece (Ondřej Vetchý) potkáváme ve chvíli, kdy se Martina dozvídá, že je těhotná. Rozhodnou se po delší době opět vrátit do Žďáru oznámit novinu rodičům Martiny Lukešovým (Simona Stašová a Miroslav Táborský), ale stane se neočekávaná věc V prvním díle se poprvé potkáváme s novými hrdiny. Místostarostka Petra Janatová (Anna Šišková) musí řešit složitý úkol s obyvateli satelitního městečka. Současně netuší, že její manžel advokát Janata (Jan Hrušínský) má milenku a už vůbec nepředpokládá, že by se s ní mohl rozejít. Dalším novým hrdinou je otec novináře Kadlece (Luděk Munzar). Vedle hlavních postav se můžeme těšit i na další oblíbené tváře - protřelého podnikatele Václava Rokytu (Tomáše Hanáka), jeho ženu (Petru Jungmanová), svérázného policistu Šrédra (Bohumil Klepl) či starostu Tichotu (Jaromír Dulava).

Žánr: Drama, Thriller
Hrají a postavy: Ondřej Vetchý (Jan Kadlec), Anna Šišková (Petra Janatová), Ivana Chýlková (Simona Klívrová), Jan Hrušínský (Vladimír Janata), Braňo Holíček (Mirek Janata), Vláda Pátek (Pavlík Janata)
Scénář: Hana Cielová, Petr Hudský, Miroslav Vaic, Petr Zenkl
Země: Česká republika
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 51 %

Seznam epizod

Série 2:
(8) Bod zlomu - sledovat
(9) Divadlo - sledovat
(10) Aneta - sledovat
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko