Seriál Místo činu

Sledovat seriál
Místo činu
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Policejní detektivové pracují na řešení kriminálních případů.
Z věznice uprchne při převozu Zahn, který si měl odsedět patnáct let. Osvobodila ho parta jeho čtyř kompliců. Lannertovi se přihlásí Victor De Man, obchodník se zbraněmi, který je právě ve vězení a kterého Lannert vyšetřoval jako agent v utajení. Mezi Lannertem a De Manem je blízký vztah, protože spolu strávili několik let a De Man byl zřejmě u vraždy Lannertovy manželky a dcery. Ukáže se ale, že De Man spolupráci jen předstíral, aby se dostal ven. Plánuje totiž se Zahnem velkou loupež a jeho informace měly zavést policii na falešnou stopu.

Žánr: Thriller, Drama, Krimi, Mysteriózní
Režie: Wolfgang Murnberger
Hrají a postavy: Harald Krassnitzer (Moritz Eisner), Adele Neuhauserová (Bibi Fellner), Rasa Weber (Kira), Harald Schrott (Jochen Schmitz), Tanja Raunig (Claudia Eisner), Johannes Krisch (Lukas Köhl)
Scénář: Uli Brée
Země: Německo
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 71 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko