Sledovat seriál Místo činu: Spálené naděje online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Místo činu: Spálené naděje online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1460 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Místo činu: Spálené naděje
  Sledovat Místo činu: Spálené naděje online
Žánr:
Krimi, Drama, Thriller
Režie:
Sabine Derflinger
Hrají a postavy:
Harald Krassnitzer (Moritz Eisner), Adele Neuhauserová (Bibi Fellner), Abdul Kadir Tuncel (Ivo Radneva), Abdulkadir Tuncer (Ivo), Murathan Muslu (Ilhan Aziz), Daniela Golpashin (Nora Radneva)
Země:
Německo
Rok výroby:
2013
Popis:
Policejní detektivové pracují na řešení kriminálních případů.

Z věznice uprchne při převozu Zahn, který si měl odsedět patnáct let. Osvobodila ho parta jeho čtyř kompliců. Lannertovi se přihlásí Victor De Man, obchodník se zbraněmi, který je právě ve vězení a kterého Lannert vyšetřoval jako agent v utajení. Mezi Lannertem a De Manem je blízký vztah, protože spolu strávili několik let a De Man byl zřejmě u vraždy Lannertovy manželky a dcery. Ukáže se ale, že De Man spolupráci jen předstíral, aby se dostal ven. Plánuje totiž se Zahnem velkou loupež a jeho informace měly zavést policii na falešnou stopu.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
Prima Prima Archív a všechna videa pořadů televize Prima online

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski