Sledovat seriál Místo činu: Kontejner smrti online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Místo činu: Kontejner smrti online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 102 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1153 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online krimi, drama, thriller Místo činu: Kontejner smrti na !
  Sledovat Místo činu: Kontejner smrti online
Žánr:
krimi, drama, thriller
Režie:
Sabine Derflinger
Hrají a postavy:
Harald Krassnitzer (Moritz Eisner), Adele Neuhauserová (Bibi Fellner), Nahoko Fort-Nishigamiová (Frau Gú Bao), Erwin Steinhauer (Dr. Oskar Welt), Martin Brambach (Klaus Müller), Simon Schwarz (Inkasso-Heinzi)
Země:
Rakousko
Rok výroby:
2012
Popis:
Policejní detektivové pracují na řešení kriminálních případů.

Z věznice uprchne při převozu Zahn, který si měl odsedět patnáct let. Osvobodila ho parta jeho čtyř kompliců. Lannertovi se přihlásí Victor De Man, obchodník se zbraněmi, který je právě ve vězení a kterého Lannert vyšetřoval jako agent v utajení. Mezi Lannertem a De Manem je blízký vztah, protože spolu strávili několik let a De Man byl zřejmě u vraždy Lannertovy manželky a dcery. Ukáže se ale, že De Man spolupráci jen předstíral, aby se dostal ven. Plánuje totiž se Zahnem velkou loupež a jeho informace měly zavést policii na falešnou stopu.
Hodnocení:
73 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski