Seriál Městské legendy

Sledovat seriál
Městské legendy
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Městské legendy online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 128 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1332 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 1 Kč!

Informace o seriálu

Podivný, ale pravdivý příběh o návštěvě Boba Dylana. Tato zábavná komedie natočená metodou “single-kamera” představuje výjimečný příběh týkající se legendárního Boba Dylana a hudebníka Davea Stewarta. Dvojice se setkala během turné v devadesátých letech minulého století a Dave nabídl Bobovi, aby se přijel k němu domů podívat na studio, až bude příště v Londýně. A tak se Bob v roce 1995 vypravil do Crouch End, kde však zjistil, že Dave není doma. Daveova žena ho vyzvala, aby počkal v obývacím pokoji. Chvíli na to se Dave vrátil, byl to však instalatér, nikoli Dave Stewart! Bob si spletl adresu.

Žánr: Životopisný, Dobrodružný, Komedie
Režie: Elliot Hegarty
Hrají a postavy: Michael Brandon (Robert Calgary), Haydn Gwynneová (Joni Evans), Victoria Hamiltonová (Joan Collins), Mark Heap (Ken Burrows), Dominique Moore (novinář), David Walliams (Monty)
Scénář: Tim Inman, David Walliams
Země: Velká Británie
Rok výroby: 2017-2019
Hodnocení: 72 %

Seznam epizod

Série 1:
Městské legendy 21.6.2021 - sledovat
Série 3:
(3) The Trial of Joan Collins - sledovat
(7) Paul McCartney - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko