Sledovat seriál
Městské legendy
online

Seriál Městské legendy
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o seriálu

Podivný, ale pravdivý příběh o návštěvě Boba Dylana. Tato zábavná komedie natočená metodou “single-kamera” představuje výjimečný příběh týkající se legendárního Boba Dylana a hudebníka Davea Stewarta. Dvojice se setkala během turné v devadesátých letech minulého století a Dave nabídl Bobovi, aby se přijel k němu domů podívat na studio, až bude příště v Londýně. A tak se Bob v roce 1995 vypravil do Crouch End, kde však zjistil, že Dave není doma. Daveova žena ho vyzvala, aby počkal v obývacím pokoji. Chvíli na to se Dave vrátil, byl to však instalatér, nikoli Dave Stewart! Bob si spletl adresu.

Hrají a postavy: Paul Kaye (Piano muž / ... 2 díly 2018-2019), Dustin Demri-Burns (Francis Rossi / ... 2 díly 2017-2018), David Chrysanthou (Freddie Mercury 2 díly 2018-2019), Ben Chaplin (Cary Grant 1 díl 2017), Rupert Grint (August Kubizek 1 díl 2017), Eddie Marsan (Bob
Rok výroby: 2019
Hodnocení: 72 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko