Sledovat seriál Městské legendy online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Městské legendy online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1394 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Městské legendy
  Sledovat Městské legendy online
Žánr:
Životopisný, Dobrodružný, Komedie
Režie:
Robert Delamere
Hrají a postavy:
Stephen Mangan (Charles Dickens), Monica Dolanová (Catherine Dickens), Ian Hart (Hans Christian Andersen), Alex Cowgill (Charley Dickens), Guillermo Bedward (Alfred Dickens), Clark Butler (Sydney Dickens)
Scénář:
Jess Jackson
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2017-2019
Popis:
Podivný, ale pravdivý příběh o návštěvě Boba Dylana. Tato zábavná komedie natočená metodou “single-kamera” představuje výjimečný příběh týkající se legendárního Boba Dylana a hudebníka Davea Stewarta. Dvojice se setkala během turné v devadesátých letech minulého století a Dave nabídl Bobovi, aby se přijel k němu domů podívat na studio, až bude příště v Londýně. A tak se Bob v roce 1995 vypravil do Crouch End, kde však zjistil, že Dave není doma. Daveova žena ho vyzvala, aby počkal v obývacím pokoji. Chvíli na to se Dave vrátil, byl to však instalatér, nikoli Dave Stewart! Bob si spletl adresu.
Hodnocení:
71 %
Sledujte na:
Cinemax 2 Cinemax 2 Archív a všechna videa pořadů televize Cinemax 2 online
Cinemax Cinemax Archív a všechna videa pořadů televize Cinemax online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko