Sledovat seriál Městečko Urbino: Mrtvá v paláci online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Městečko Urbino: Mrtvá v paláci online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 102 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1153 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online krimi Městečko Urbino: Mrtvá v paláci na !
  Sledovat Městečko Urbino: Mrtvá v paláci online
Žánr:
krimi
Režie:
Uwe Janson
Hrají a postavy:
Tonio Arango (Neven Cottelli), Maria Rosa Bastianelliová (Custode museo), Stefano Bernardin (Toto), Petra Berndtová (Domenica Galeotti), Patrizia Carlucci (Maria Corbucci), Emilio De Marchi (Enrico Manchetti)
Země:
Německo
Rok výroby:
2016
Popis:
Poněkud svérázný Roberto Rossi pracuje jako dopravní policista v malém italském městečku Urbino. Jeho nejlepší kamarádkou je baronka Malpomena del Vecchio, která už 19. semestrem studuje medicínu a chce se v budoucnu stát patoložkou. Roberto si myslí, že už by klidně mohla začít pracovat jako patoložka, ale Malpomena je perfekcionistka a není přesvědčená o tom, že už má dostatečné množství znalostí. Ona se zase domnívá, že Roberto má na víc, než být jen obyčejným dopravákem. A to se již brzy potvrdí.
Hodnocení:
46 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski