Sledovat seriál Městečko Fortitude online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Městečko Fortitude online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 102 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1153 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online drama, horor, mysteriózní, thriller Městečko Fortitude na Prima Cool!
  Sledovat Městečko Fortitude online
Žánr:
drama, horor, mysteriózní, thriller
Režie:
Richard Laxton
Hrají a postavy:
Richard Dormer (Dan Anderssen), Sofie Grabolová (Governor Odegard), Darren Boyd (Markus Huseklepp), Verónica Echeguiová (Elena Ledesma), Sienna Guilloryová (Constable), Christopher Eccleston (Professor Stoddart)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2014-2015
Popis:
Fortitude je místo, jaké nikde jinde na zemi nenajdete. Obklopuje je divoká krása polární krajiny a jeho budoucnost ozařuje příslib Arktidy plné příležitostí, bohatství a objevů. Fortitude je jedno z nejbezpečnějších městeček na zemi. Nikdy tam nedošlo k násilnému trestnému činu. Až teď.
Hodnocení:
74 %
Sledujte na:
Prima Cool Prima Cool Archív a všechna videa pořadů televize Prima Cool online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski