Sledovat seriál Max Steel online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Max Steel online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1292 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Max Steel
  Sledovat Max Steel online
Žánr:
Akční, Animovaný, Science Fiction
Režie:
Bob Richardson, Sean Song, Patrick Carroll, Andre Clavel, Sean Frewer, Sam Liu
Hrají a postavy:
Christian Campbell (Max Steel / ...), Jacob Vargas (Dr. Roberto Martinez / ...), Martin Jarvis (John Dread / ...), Chi McBride (Jefferson Smith), Shannon Kennyová (Rachel Leeds), Edward Asner (Chuck Marshak)
Země:
Kanada, USA
Rok výroby:
2001-2002
Popis:
Hrdinou našeho nejnovějšího seriálu je Max a jeho mimozemský kamarád Steel. Maxwell, kterému je šestnáct let, žije životem průměrného teenagera, s tím rozdílem, že má zvláštní schopnost, která mu dovoluje vytvářet energetické pole. Steel příteli umožní, aby se s touto svojí energií připojil ke speciálnímu silovému poli. Co si oba kamarádi s touto mimořádnou energií počnou?
Hodnocení:
60 %
Sledujte na:
Prima Prima Archív a všechna videa pořadů televize Prima online
Prima MAX Prima MAX Archív a všechna videa pořadů televize Prima MAX online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski