Sledovat seriál Masters of Sex online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Masters of Sex online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1398 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Masters of Sex
  Sledovat Masters of Sex online
Žánr:
Drama, Romantický, Thriller
Režie:
Susanna White, Michael Weaver, Miguel Sapochnik, Jennifer Getzinger, John Madden, Jeremy Webb
Hrají a postavy:
Michael Sheen (Dr. William Masters), Lizzy Caplanová (Virginia Johnson), Caitlin Fitzgeraldová (Libby Masters), Annaleigh Ashford (Betty DiMello), Teddy Sears (Dr. Austin Langham), Kevin Christy (Lester)
Scénář:
Jonathan Igla, Gina Fattore, Esta Spalding, Bathsheba Doran, Tom Maier, Sam Shaw
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Píše se rok 1956. Známý lékař a schopný odborník William Masters jako první vědecky zkoumá lidskou sexualitu. Zajímá se o to, co se s lidským tělem děje během pohlavního styku, jaké biologické procesy v něm probíhají a jaký to má vliv na život člověka. Osud mu jednoho dne přivede do cesty bývalou zpěvačku z nočního klubu Virginii Johnsonovou. Virginia se stane Williamovou asistentkou ve výzkumných aktivitách, ale později se poznají i v osobní rovině.
Hodnocení:
79 %
Sledujte na:
ZDF ZDF Archív a všechna videa pořadů televize ZDF online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko