Seriál Masters of Sex

Sledovat seriál
Masters of Sex
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Píše se rok 1956. Známý lékař a schopný odborník William Masters jako první vědecky zkoumá lidskou sexualitu. Zajímá se o to, co se s lidským tělem děje během pohlavního styku, jaké biologické procesy v něm probíhají a jaký to má vliv na život člověka. Osud mu jednoho dne přivede do cesty bývalou zpěvačku z nočního klubu Virginii Johnsonovou. Virginia se stane Williamovou asistentkou ve výzkumných aktivitách, ale později se poznají i v osobní rovině.

Žánr: Drama, Romantický, Thriller
Režie: Susanna White, Michael Weaver, Miguel Sapochnik, Jennifer Getzinger, John Madden, Jeremy Webb
Hrají a postavy: Michael Sheen (Dr. William Masters), Lizzy Caplanová (Virginia Johnson), Caitlin Fitzgeraldová (Libby Masters), Annaleigh Ashford (Betty DiMello), Teddy Sears (Dr. Austin Langham), Kevin Christy (Lester)
Scénář: Jonathan Igla, Gina Fattore, Esta Spalding, Bathsheba Doran, Tom Maier, Sam Shaw
Země: USA
Rok výroby: 2013-2016
Hodnocení: 79 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko