Sledovat seriál Marta a Věra online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Marta a Věra online nebo sledujte rovnou celou sérii! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1559 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Seriál Marta a Věra
  Sledovat Marta a Věra online a 125 stanic za 1 Kč
Žánr:
Komedie
Režie:
Jaroslav Fuit
Hrají a postavy:
Barbora Poláková (Lillina přítelkyně Marta), Sabina Remundová (neteř stréčka Křópala Věra), Pavel Liška (Brouček)
Scénář:
Petr Kolečko
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2014-2016
Popis:
Kdyby Marta a Věra nebyly zaměstnankyně slevového portálu leeevne.cz, neměly by nic společného. Rozděluje je jejich zcela odlišný přístup k životu. Marta věří, že dělá práci, která má smysl a pomáhá lidem lépe žít. Když má vše systém, je šťastná a plná iluzí. Věra má nedozírné zkušenosti, a proto žádné iluze. Improvizace je její radost a zároveň recept na přežití v jakýchkoli podmínkách. Majitel firmy Brouček je podlý skřet převlečený za manažera, který nejraději řídí, šmíruje a šikanuje své dvě zaměstnankyně
Hodnocení:
59 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko