Sledovat seriál Mama klame online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Mama klame online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1099 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online krimi, drama, mysteriózní, thriller Mama klame na !
  Sledovat Mama klame online
Žánr:
krimi, drama, mysteriózní, thriller
Režie:
François Velle
Hrají a postavy:
Anne Charrier (Marianne 6 episodes, 2018), Pascal Elbé (Papy 6 episodes, 2018), Sophie Quintonová (Amanda 6 dílů, 2018), Camille Lou (Angie 6 episodes, 2018), Samuel Theis (Vasile 6 episodes, 2018), Emmanuel Bonami (Zerda 6 episodes, 2018)
Země:
Francie
Rok výroby:
2018
Popis:
Když čtyřletý chlapec řekne školnímu psychologovi, že jeho máma není jeho skutečnou mámou, obrátí se na kapitánku policie s prosbou věnovat pozornost tomuto případu. Kapitánce Marianne se sice zpočátku do případu nechce pustit, ale po čase ji pohltí nejen profesionálně, ale i osobně.
Hodnocení:
65 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski