Sledovat seriál Malcolm mittendrin online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Malcolm mittendrin online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 500 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
  Sledovat Malcolm mittendrin online
Žánr:
komedie, sitcom
Režie:
Jeffrey Melman
Hrají:
Jane Kaczmareková (Lois), Bryan Cranston (Hal), Christopher Masterson (Francis), Justin Berfield (Reese), Erik Per Sullivan (Dewey), Frankie Muniz (Malcolm)
Země:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Život bláznivé rodinky z pohledu geniálního puberťáka Malcolma...

"Malcolm in the Middle"" je sága o chlapci - géniovi a jeho ne až tak bystré rodině. Jeho rodiče mu působí - chtě či nechtě - ostudu a problémy. Dokáží mu pěkně zavařit. Navíc, jeho tři střelení bratři mu také nepomáhají, právě naopak, lezou mu pořádně na nervy. Seriál ukazuje, jak si mladý teenager poradí, velmi vtipně, s každým typem problémů - od "lásky" až po "jak vysvětlit mámě, že to byla nehoda"...
Hodnocení:
79 %
Sledujte na:
PRO7

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.