Sledovat seriál Malá Dorritka online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Malá Dorritka
  Sledovat 1419 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický, Thriller
Režie:
Adam Smith, Dearbhla Walsh, Diarmuid Lawrence
Hrají a postavy:
Claire Foy (Amy Dorrit), Matthew Macfadyen (Arthur Clennam), Tom Courtenay (pan Dorrit), Emma Piersonová (Fanny Dorrit), Kingsley Frances-Gray (žena), Alun Armstrong (Flintwinch)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2008
Popis:
Malá Amy Dorritová se narodí ve vězení pro dlužníky, ve kterém je uvězněný její otec se svou ženou a dcerou. Jednoho dne nabídne paní Clennamová Dorrit práci v domácnosti. Tam se spřátelí s jejím synem Arthurem, který se právě vrátil z dalekých cest, aby odhalil rodinné tajemství. Všechno nasvědčuje tomu, že Amy svým způsobem zapadá do záhad spojených s tajemstvím jeho rodiny.
Hodnocení:
83 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko