Sledovat seriál Má tlustá Valentýna online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Má tlustá Valentýna online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1726 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Seriál Má tlustá Valentýna
  Sledovat Má tlustá Valentýna online
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
José Alcalde, Luis Padilla
Hrají a postavy:
Natalia Streignard (Bella de la Rosa), Juan Pablo Raba (Orestes Villanueva Mercouri), Hilda Abrahamz (Olimpia Mercouri de Villanueva), Norkys Batista (Chiquinquirá Lorenz Rivero), Jerónimo Gil (Franklin Carreno), Prakriti Maduro (Ninfa)
Scénář:
Carolina Espada, Rossana Negrín
Země:
Venezuela
Rok výroby:
2003
Popis:
Valentýna není žádná chudá kráska. Je to dívka z bohaté rodiny, která o svůj vzhled ani trochu nepečuje a má hodně kilo navíc. Muži o ni nejeví zájem a ona marně vyhlíží lásku. Po smrti rodičů se odstěhuje do domu svého strýce, a jelikož je univerzální dědičkou veškerého majetku, musí bojovat proti vlastním příbuzným, kteří se jí chtějí zbavit.
Hodnocení:
57 %
Sledujte na:
Prima LOVE Prima LOVE Archív a všechna videa pořadů televize Prima LOVE online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko