Sledovat seriál M2 MESEMOZI online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál M2 MESEMOZI
  Trailer k pořadu M2 MESEMOZI   Sledovat 1536 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Rodinný, Dětem
Režie:
Robert Vince
Hrají a postavy:
Cascy Beddow (Concession dítě), Jane Carrová (paní Nigglesová), Kelly Chapek (Alice), Patrick Cranshaw (šerif Bob), Jarvis Dashkewytch (Bud-dha Boy), Tyler Foden (Bartleby Livingstone)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
B-Dawg, Rosebud, Bud-Dha, MudBud a Budderball jsou jména pěti roztomilých štěnat, která umějí mluvit! Svůj dosavadní život trávila hlavně hraním. Poté, co byli uneseni jejich rodiče, táta Buddy a máma Molly, jsou nuceni postarat se sami o sebe. Vydávají se na dobrodružnou cestu, aby rodiče našli a zachránili. Přitom musí zužitkovat všechny své znalosti, dovednosti a za každé situace držet při sobě.
Hodnocení:
48 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski