Sledovat seriál Łowcy skarbów online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Łowcy skarbów online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1154 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online mysteriózní, dobrodružný, akční, sci-fi, fantasy Łowcy skarbów na TV Puls!
  Sledovat Łowcy skarbów online
Žánr:
mysteriózní, dobrodružný, akční, sci-fi, fantasy
Režie:
John Bell
Hrají a postavy:
Tia Carrereová (Sydney Fox), Christien Anholt (Nigel Bailey), Lindy Boothová (Claudia), Tony Amoni (Anton), Robert Barr (Albert Chabot), Matthew Delamere (Jean Chabot)
Země:
Francie, Německo, Kanada, USA
Rok výroby:
1999-2001
Popis:
Profesorka historie na nebezpečné cestě za ztracenými poklady světa!

Profesorka historie Sydney Foxová a její spolupracovník Nigel Bailey se vydávají na cestu za ztracenými poklady dávných civilizaci, po kterých touží nejen klienti Sydney Foxové, ale i chamtivci bez skrupulí najímající si bezcharakterní individua. Krásná profesorka Sydney Foxová tak nejednou musí nejen rozluštit složité hádanky vedoucí k objevení artefaktu, ale musí obstát v boji proti nepříjemným soupeřem sledujících ji při hledání a pokoušejících se jí objev odcizit a ji odstavit a zneškodnit.
Hodnocení:
66 %
Sledujte na:
TV Puls TV Puls Archív a všechna videa pořadů televize TV Puls online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski