Seriál Londyńczycy

Sledovat seriál
Londyńczycy
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o seriálu

Serial o grupie polskich emigrantów w Londynie, którzy zdecydowali się na osiedlenie w Wielkiej Brytanii głównie ze względów zarobkowych.

Žánr: Drama, Melodrama, Dobové
Režie: Greg Zglinski
Hrají a postavy: Natalia Rybickaová (Asia, dziewczyna z mazurskiej wsi), Grażyna Barszczewska (Nina, elegancka starsza pani ze starej, powojennej), Robert Wieckiewicz (Marcin, 40-latek, nauczyciel historii), Przemyslaw Sadowski (Darek, 30-latek z Sokółki pod Białymstokiem), Rafał Maćkowiak (Paweł, przystojny 28-latek w nienagannym garniturz), Lesław Żurek (Andrzej)
Země: Polsko
Rok výroby: 2008
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko