Sledovat seriál Liebe, Lügen, Leidenschaften (5) online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Liebe, Lügen, Leidenschaften (5) online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 103 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1048 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online drama, thriller, komedie Liebe, Lügen, Leidenschaften (5) na ARD!
  Sledovat Liebe, Lügen, Leidenschaften (5) online
Žánr:
drama, thriller, komedie
Režie:
Marco Serafini
Hrají a postavy:
Maximilian Schell (Franz Steininger), Phillippe Brenninkmeyer (Robert Fox), Christian Kohlund (Albert Steininger), Barbara Wussowová (Alpha Steiningerová), Philippe Brenninkmeyer (Robert Fox), Denise Zichová (Valerie Landauová)
Země:
Německo
Rok výroby:
2002
Popis:
Třídílný film s hvězdným Maxmilianem Schellem v hlavní roli vypráví o bohatém podnikateli Franzi Steiningerovi, jehož koncern se specializuje na módu. Franz krátce před oslavou svých padesátin zjistí, že je nevyléčitelně nemocen a odjede se svou tajnou milenkou do Itálie. Pro nic netušící manželku beze stopy zmizí stejně jako pro vlastní podnik.
Hodnocení:
63 %
Sledujte na:
ARD ARD Archív a všechna videa pořadů televize ARD online
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski