Sledovat seriál Liebe, Lügen, Leidenschaften (1) online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Liebe, Lügen, Leidenschaften (1) online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 111 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1167 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Liebe, Lügen, Leidenschaften (1)
  Sledovat Liebe, Lügen, Leidenschaften (1) online
Žánr:
drama, thriller, komedie
Režie:
Marco Serafini
Hrají a postavy:
Maximilian Schell (Franz Steininger), Christian Kohlund (Albert Steininger), Barbara Wussowová (Alpha Steininger), Philippe Brenninkmeyer (Robert Fox), Denise Zichová (Valerie Landau), Rosemarie Fendelová (Elisabeth Steininger)
Země:
Německo
Rok výroby:
2002
Popis:
Třídílný film s hvězdným Maxmilianem Schellem v hlavní roli vypráví o bohatém podnikateli Franzi Steiningerovi, jehož koncern se specializuje na módu. Franz krátce před oslavou svých padesátin zjistí, že je nevyléčitelně nemocen a odjede se svou tajnou milenkou do Itálie. Pro nic netušící manželku beze stopy zmizí stejně jako pro vlastní podnik.
Hodnocení:
63 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 111 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski